Dossiers en projecten

 • Aanbesteding sociaal domein

  Per 1 januari 2015 zijn veel zorgtaken van de landelijke overheid over gegaan naar de gemeente. Om deze taken straks goed uit te kunnen voeren, heeft de gemeente Bellingwedde in 2014 een aanbestedingsprocedure opgestart voor de inkoop van zorg. Deze aanbesteding is afgerond.

  Meer info
 • Cittaslow

  De gemeente Westerwolde in oprichting is op 19 juni 2014 officieel toegetreden tot het internationale netwerk van Cittaslow gemeenten. De Cittaslow filosofie sluit naadloos aan op de waarden in het gebied Westerwolde: een mooi en kleinschalig landschap waar het goed wonen, werken en recreƫren is en waar bewoners en ondernemers zich mee verbonden voelen.

  Meer info
 • Herindeling

  Burgernabijheid, brede regionale samenwerking, goede dienstverlening, een krachtige gemeenschap en een gebied met een eigen cultuur, historie en groen karakter. Dat zijn de belangrijkste pijlers in de nieuwe gemeente Westerwolde.

  Meer info
 • Leefbaarheid en krimp

  Het aantal inwoners op het Groningse platteland daalt. Deze krimp heeft invloed op de leefbaarheid in onze gemeente. Om de voorzieningen in onze gemeente op peil te houden zijn we zowel op lokaal als op regionaal niveau bezig met het thema leefbaarheid en krimp.

  Meer info
Archief

Snel naar

Adres

Hoofdweg 2, 9698 AE WeddeCittaslow

Openingstijden gemeentehuis

 • Maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.00 uur
 • Donderdag 14.00 - 18.30 uur

Bellen & mailen

Zie ook: