Raadsleden

De gemeenteraad van Bellingwedde bestaat uit dertien zetels, twaalf van deze zetels zijn bezet. De burgemeester is voorzitter en de griffie ondersteunt de raad. Er zijn zes politieke partijen vertegenwoordigd in de gemeenteraad van Bellingwedde. De gemeenteraad is als volgt samengesteld:

M.H. Neef

M.H. Neef
contactgegevens en taken M.H. Neef
FunctieFractievoorzitter
AdresMolenlaan 14
9695 HV  Bellingwolde
Telefoon(0597) 53 03 62
E-mailm.neef@bellingwedde.nl
PartijNeef en V.d. Laan

H. van der Laan

H. van der Laan
contactgegevens en taken H. van der Laan
FunctieRaadslid
AdresLindelaan 41
9695 GR  Bellingwolde
Telefoon(0597) 53 20 41
E-mailharm.vanderlaan@bellingwedde.nl
PartijNeef en V.d. Laan

F.J. van Benten

F.J. van Benten
contactgegevens en taken F.J. van Benten
FunctieRaadslid
AdresLindenlaan 61
9695 GR  Bellingwolde
E-mailf.vanbenten@bellingwedde.nl
PartijSP

S. Melis

S. Melis
contactgegevens en taken S. Melis
FunctieFractievoorzitter
AdresOostersingel 60
9698 BD  Wedde
Telefoon(0597) 56 21 98
E-mails.melis@bellingwedde.nl
PartijPvdA

J.T.E.M. Molle

J.T.E.M. Molle
contactgegevens en taken J.T.E.M. Molle
FunctieRaadslid
AdresOudelaan 3
9695 HR  Bellingwolde
Telefoon(0597) 53 25 28
E-mailj.t.e.m.molle@bellingwedde.nl
PartijPvdA

H.L. Brouwer

H.L. Brouwer
contactgegevens en taken H.L. Brouwer
FunctieRaadslid
AdresWoningbouwlaan 2
9697 SJ  Blijham
Telefoon(0597) 56 26 31
E-mailh.brouwer@bellingwedde.nl
PartijPvdA

F. Klatter

F. Klatter
contactgegevens en taken F. Klatter
FunctieFractievoorzitter
AdresBovenlanden 46
9697 NX  Blijham
Telefoon(0597) 56 19 57
E-mailf.klatter@bellingwedde.nl
PartijCDA

W.F. Meendering

W.F. Meendering
contactgegevens en taken W.F. Meendering
FunctieRaadslid
AdresSportweg 82
9695 EC  Bellingwolde
Telefoon06 21 70 03 23
E-mailw.f.meendering@bellingwedde.nl
PartijCDA

J.J. Westerbeek

J.J. Westerbeek
contactgegevens en taken J.J. Westerbeek
FunctieFractievoorzitter
AdresAchterste Rou 14
9697 PT  Blijham
Telefoon(0597) 56 11 00
E-mailj.j.westerbeek@bellingwedde.nl
PartijVVD

P.L. Dinkla

P.L. Dinkla
contactgegevens en taken P.L. Dinkla
FunctieRaadslid
AdresHoofdweg 37
9695 AB  Bellingwolde
Telefoon06 25 16 23 75
E-mailp.l.dinkla@bellingwedde.nl
PartijVVD

M. Bos

M. Bos
contactgegevens en taken M. Bos
FunctieFractievoorzitter
AdresLageweg 49
9698 BK  Wedde
Telefoon(0597) 41 21 19
E-mailm.bos@bellingwedde.nl
PartijGroenLinks

S.H.H. Schreuder

S.H.H. Schreuder
contactgegevens en taken S.H.H. Schreuder
FunctieFractievoorzitter
AdresHoofdweg 60
9697 NL  Blijham
Telefoon(0597) 53 28 77
E-mails.schreuder@bellingwedde.nl
PartijWesterwolde Lokaal

Vacant Plaatselijk Belang Bellingwedde

Vacant Plaatselijk Belang Bellingwedde
contactgegevens en taken Vacant Plaatselijk Belang Bellingwedde
FunctieRaadslid
Telefoon06 53 83 83 87
E-mailh.k.brouwer@ziezo.biz
PartijPBB

J.F. Snijder-Hazelhoff

J.F. Snijder-Hazelhoff
contactgegevens en taken J.F. Snijder-Hazelhoff
FunctieBurgemeester
Telefoon(0597) 53 71 00
E-mailj.snijder@bellingwedde.nl

P.D. Nap

P.D. Nap
contactgegevens en taken P.D. Nap
FunctieGriffier
Telefoon(0597) 53 71 13
E-mailgriffier@bellingwedde.nl

Vraag of opmerking?

Voor al uw vragen over de gemeenteraad kunt u contact opnemen met de griffie via (0597) 53 71 16 of e-mail naar griffier@bellingwedde.nl.

Snel naar

Contact

CittaslowOpeningstijden

  • Ma t/m vrij 09.00 - 12.00 uur.
  • Burgerzaken ook donderdag 14.00 - 18.30 uur.
    In verband met de verwerking van de stemuitslagen komt de middag- en avondopenstelling op donderdag 16 maart te vervallen.

(0597) 53 71 00
(0597) 53 15 55
gemeente@bellingwedde.nl

Zie ook